Všechny kategorie

Závazek kvality

Domů>O nás>Závazek kvality

Závazek kvality

Společnost Beyond, zaměřená na kvalitu produktů a orientovaná na požadavky zákazníků, zavedla spolehlivý systém řízení kvality, který provádí trilogii kvality plánování, kontroly a zlepšování. Beyond dodržuje pravdu, dokonalost a pokrok založený na pokročilém výrobním zařízení a silné technické síle, přičemž jako záruku bere přísné řízení výroby a kontrolu kvality.

Beyond vlastní standardní výrobní dílnu na národní úrovni: vizualizované a standardizované procesy řízení výroby jsou dosahovány inteligentními metodami řízení; Produkty jsou vybírány po přísném procesu hodnocení od suroviny po obal, což zajišťuje kontrolní standardy a sledovatelnost v celém procesu od materiálů, procesu a hotových výrobků; Rychlost včasného dodání materiálů ze základen přesahuje 1 % a míra elektronické kontroly kvality dosahuje 95 %.

Společnost Beyond, která vlastní celostátně vedoucí testovací laboratoř, absolutně splňuje požadavky na materiály a výkonnost produktu, což zajišťuje bezpečnost a spolehlivost klinických aplikací v různých prostředích.


Certifikáty

Beyond je certifikován podle ISO9001, ISO13485, CE, ISO14001, OHSAS18001, národní GB/T29490-2013 a III. stupně standardizace bezpečnosti práce.

0
Poptávkový koš
    Váš nákupní košík je prázdný