Všechny kategorie

Novinky

Domů>Novinky

„Hluboce orat“ Turecko – tisíce mil pomoci při společném boji s epidemií

Čas: 2021-12-07 Hity: 233

     Turecká republika (turecky: Türkiye Cumhuriyeti; anglicky: The Republic of Turkey), označovaná jako Turecko, je země, která se rozprostírá mezi Evropou a Asií. Na severu sousedí s Černým mořem, na jihu se Středozemním mořem, na jihovýchodě se Sýrií a Irákem a na západě s Egejským mořem. Hraničí s Řeckem a Bulharskem a na východě sousedí s Gruzií, Arménií, Ázerbájdžánem a Íránem. Geografická poloha Turecka a geopolitický strategický význam jsou nesmírně důležité a je to křižovatka spojující Evropu a Asii.

Turecko

    Nový korunový virus se nadále šíří a epidemická situace v mnoha zemích stále není optimistická. Turecká epidemie má v poslední době opět trend. Podle času tisku: Turecko za posledních 23,496 hodin přidalo 24 6,435,773 případů v boji proti nové epidemii koruny. Od začátku epidemie bylo potvrzeno celkem 57,283 XNUMX XNUMX případů a celkový počet úmrtí je XNUMX XNUMX.

三代泵在土耳其高端使用的装机场景_副本

    Infuzní pumpa řady Sunfusion Semi-2|Erch-6|Anim-8 

Scénáře používané ve špičkových klubech v Turecku

   BYOND Společnost Medical se zavázala prohlubovat turecký trh a získala jednomyslnou pochvalu od místních distributorů a nemocnic za vynikající kvalitu produktů a dobrou uživatelskou pověst. V Turecku, zasaženém epidemií, je vážný nedostatek protiepidemických materiálů. Místní distributoři si u naší společnosti urychleně objednali velké množství materiálů. Po obdržení objednávky naše společnost okamžitě aktivovala havarijní plán práce, zvýšila zásoby surovin neinvazivních ventilátorů a dýchacích masek a zajistila zaměstnance výrobní linky, aby pracovali přesčas na výrobě a vynaložili veškeré úsilí k zajištění prevence a kontroly epidemie materiály jsou zaručeny pro zajištění včasného dodání objednávek.

微 信 图片 _20211207151549_ 副本

      Dnes je svět již dlouho globální vesnicí a osudy lidí všech zemí spolu úzce souvisí. Tváří v tvář epidemii se musíme sjednotit. Společnost Biyang Medical se vždy držela poslání „využít vědu a technologii k podpoře lidského zdraví“ a v maximální možné míře přispívá ke globálnímu boji proti „epidemii“.


Předchozí: Hledejte inovace a pokrok, Beyond je v popředí

Další: Byond Medical pomáhá zemím střední Asie v boji s epidemií

0
Poptávkový koš
    Váš nákupní košík je prázdný