Všechny kategorie

Novinky

Domů>Novinky

Oxygenová terapie nosní kanylou s vysokým průtokem "Sailing out" pro uspokojení poptávky trhu

Čas: 2021-08-02 Hity: 305

     Epidemie v jihovýchodní Asii se v poslední době rychle obnovila a její lékařské zdroje jsou neustále napjaté. Podle údajů o epidemii zveřejněných Indonéskou národní agenturou pro pomoc při katastrofách 27. července Indonésie přidala 45,203 2069 nových případů a 10,000 nových úmrtí, což je nové maximum od vypuknutí epidemie v Indonésii. Malajsie, Thajsko má více než 27,6,260 XNUMX případů za jediný den. Do července bylo ve Vietnamu hlášeno XNUMX XNUMX XNUMX nových potvrzených případů.WeChat Image_20210728173812

      Jako páteřní podnik v zámořských dodávkách protiepidemických dodávek společnost BEYOND Medical ukazuje sílu Číny a dodává čínskou naději světu. podle současné dynamiky epidemie vedoucí společnosti rychle zformulovali pokyny, okamžitě aktivovali nouzové pracovní plány, zvýšili zásoby surovin kyslíkové terapie nosní kanyly s vysokým průtokem a zařídili zaměstnance výrobní linky, aby pracovali přesčas pro produkčníction, a zároveň zrychlit rychlost dodání, aby bylo zajištěno bezproblémové odeslání objednávek zákazníků do 2–5 dnů, přičemž prioritou je zajištění naléhavých potřeb oblastí s vážnou epidemií v zemích jihovýchodní Asie.

WeChat Image_20210728173918

     V současné době společnost BYOND Medical poskytla velké množství kyslíkové terapie nosní kanyly s vysokým průtokem pro země jihovýchodní Asie včetně Indonésie, Vietnamu, Thajska atd., Které účinně vyplnily mezery ve zdravotnickém vybavení a nadále zprostředkovávaly „čínskou sílu“ pro protiepidemická válka v jihovýchodní Asii.


Předchozí: Společnost BYOND Medical představila své výrobky na 84. mezinárodním veletrhu zdravotnického vybavení v Číně

Další: Novinky | Na trh přicházejí série infuzních injekčních pump Hopefusion

0
Poptávkový koš
    Váš nákupní košík je prázdný