Všechny kategorie

Inovativní výzkum a vývoj

Domů>O nás>Inovativní výzkum a vývoj

Inovativní výzkum a vývoj


               

Od svého založení Beyond udržuje obrovské investice do výzkumu a vývoje, shromáždil (ustavil) skupinu starších softwarových a hardwarových inženýrů a odborníků na mechatroniku, vybudoval robustní velký, pragmatický a efektivní tým výzkumu a vývoje složený ze slavných klinických akademiků a konzultantů. Díky skvělému týmu výzkumu a vývoje a výrobním technologiím společnost Beyond komplexně podporuje schopnost inovací, přesně uspokojuje měnící se požadavky trhu na okamžité změny trhu, reformuje tempo se změnou času a pokrokem, aby poskytovala vysoce výkonné produkty a profesionální služby s využitím výhod výroba a technologie.

                       

Mezitím Beyond rozvíjí hloubkovou spolupráci s Central South University, Changsha University of Science & Technology, Hunan University of Chinese Medicine, stejně jako řadou vědeckých výzkumných institucí a akademií. Kromě toho Beyond uplatňuje klinické požadavky a špičkové lékařské technologie jsou ztělesněny z lékařského ošetření do produktové inovace společnosti Beyond, která se také zavázala, že podporuje rozvoj lidského zdraví pomocí lepších a hodnotnějších produktů a řešení.

                       

Jako Hunan Hi-tech Entrepreneurs, Beyond bylo vyvinuto a uděleno téměř 20 patentů a autorská práva na 16 softwarových aplikací, což je skutečnou podporou udržitelného rozvoje společnosti prostřednictvím aplikace ve skutečné výrobě, zvýšení stability a spolehlivosti technologie a zlepšení základní konkurenceschopnosti. 


0
Poptávkový koš
    Váš nákupní košík je prázdný