Všechny kategorie

Světový trh

Domů>O nás>Světový trh

Domácí trh

               

Beyond se specializuje na řízení infuze (infuzní pumpa, injekční pumpa atd.), řešení spánkové apnoe pro péči o dýchání (CPAP, BPAP zařízení a maska), stomatologické vybavení, lékařské inženýrství, systém přivolání sester atd., který má celosvětové aplikace tisíce zdravotnických zařízení. Beyond má dobré vztahy spolupráce s mnoha nemocnicemi a odborníky. S řadou kanceláří a dceřiných společností v různých provinciích a obcích a autonomních regionech, jako je Zhengzhou, Nanjing a Chengdu, má obchodní linie Beyonds globální pokrytí ve více než 50 zemích a regionech a utváří kompletní prodejní a servisní síť.

                       

Mezitím Beyond rozvíjí hloubkovou spolupráci s Central South University, Changsha University of Science & Technology, Hunan University of Chinese Medicine, stejně jako řadou vědeckých výzkumných institucí a akademií. Kromě toho Beyond uplatňuje klinické požadavky a špičkové lékařské technologie jsou ztělesněny z lékařského ošetření do produktové inovace společnosti Beyond, která se také zavázala, že podporuje rozvoj lidského zdraví pomocí lepších a hodnotnějších produktů a řešení.

                       

Jako Hunan Hi-tech Entrepreneurs, Beyond bylo vyvinuto a uděleno téměř 20 patentů a autorská práva na 16 softwarových aplikací, což je skutečnou podporou udržitelného rozvoje společnosti prostřednictvím aplikace ve skutečné výrobě, zvýšení stability a spolehlivosti technologie a zlepšení základní konkurenceschopnosti. 


Zámořský trh

V posledních letech Beyond rozšiřuje svůj mezinárodní dosah a formuje globální marketingovou síť se 3 skvělými mezinárodními marketingovými týmy.

                       

Naše produkty se dobře prodávají ve více než 50 zemích a regionech:

                       

Jihovýchodní Asie: Thajsko, Filipíny, Malajsie

                       

Evropa a Amerika: Německo, Velká Británie, Spojené státy americké, Kanada

                       

Ostatní: Brazílie, Rusko, Dubaj, Indie

                       

Produkty a služby společnosti Beyond získaly uznání a vysokou reputaci mezi pracovníky masivní lékařské péče.

0
Poptávkový koš
    Váš nákupní košík je prázdný