Všechny kategorie

Profil společnosti

Domů>O nás>Profil společnosti

Profil společnosti       Společnost Hunan Beyond Medical Technology Co., Ltd. (zkráceně Beyond), založená v roce 2009, se sídlem v okrese Yuelu, Changsha s registračním kapitálem 50 milionů RMB, se věnuje výzkumu a vývoji, výrobě, marketingu a servisu produktových řešení v lékařské péči. průmysl. Hlavní obchodní služba zahrnuje řízení infuze (infuzní pumpa, injekční pumpa atd.), řešení spánkové apnoe (CPAP, BPAP přístroje a masky), stomatologické vybavení, lékařské inženýrství, systém přivolání sestry atd. Produkty s vysokým výkonem a vysokou kvalitou mají být spuštěny do nemocnic na všech úrovních v Číně i mimo ni a zároveň poskytovat bezpečné a pohodlné služby pacientům na celém světě. Společnost Beyond se zavázala stát se předním dodavatelem zdravotnických produktů a řešení.

1610531391905104


1610531582423107


V souladu s posláním „Escort for human health with science and technology“ Beyond integruje podnikové zdroje, modernizuje vnitřní strukturu a optimalizuje budování talentů na základě zkušeností v oboru a hitu produktu. Beyond shromáždil skupinu zkušených softwarových a hardwarových inženýrů a odborníků na mechatroniku a vybudoval nezávislý výzkumný a vývojový tým složený z domácích autoritativních lékařských odborníků a vědeckých výzkumných akademií. Beyond trvá na využívání, zkoumání a hromadění v lékařském zdravotnickém průmyslu s cílem poskytovat lepší lékařské produkty a řešení.

Beyond je členskou jednotkou Hunan Software Industry Association a Changsha Chamber of Commerce for Import and Export; vítěz Hunan Hi-tech Entrepreneurs, vědecky založených S&M podniků, srovnávacího podniku Hunan „Shangyun“ a tak dále.Kromě toho Beyond dobře ovládá základní technologie, což přispívá k vynikajícímu výkonu produktu. Všechny tyto pozoruhodné úspěchy dělají z Beyond přední společnost v lékařském průmyslu.

Produkty společnosti Beyond jsou nyní široce používány v Shanghai General Hospital, Jinling Hospital, The Second Affiliated Hospital of Zhengzhou University, West China Hospital, Sichuan University, Xiangya Hospital Central South University, stejně jako v mnoha provinčních srovnávacích nemocnicích a ve třídě II. nemocnice a jsou vysoce hodnoceny řadou tuzemských známých odborníků. S řadou kanceláří a dceřiných společností v různých regionech, jako je Zhengzhou, Nanjing a Chengdu, a také 3 mezinárodními marketingovými týmy, má obchodní linie Beyonds globální pokrytí ve více než 80 zemích a regionech a vytváří globální síť výzkumu a vývoje, marketingu a služeb.

1610531652480014

V budoucnu Beyond vynaloží veškeré úsilí na to, aby udržitelné inovace odpovídaly potřebám zákazníků, poskytovaly dokonalejší produkty a služby a vytvářely hodnotu pro klienty. Kromě toho bude Beyond neustále budovat rozsáhlou zdravotní ekosféru nemocniční a domácí zdravotní péče a přispívat k rozvoji lidského zdraví.

Náš Základní hodnota

 • Zákazník nejprve

  Řízení zaměřené na zákazníka Snaha o dokonalost

 • Inovace

  Inovace je duší pokroku, je motivací rozvoje.

 • Týmová práce

  Jeden směr, jeden sen;
  Jděte vpřed, dosáhněte win-win.

 • Tvrdá práce

  Úspěch pochází z potu;
  Sláva nikdy nepřichází při čekání.

Naše Vize

Naše Vize

Neustále překonáváte, dejte světu vědět Beyond!

Naše Poslání

Naše Poslání

Doprovod pro lidské zdraví s vědou a technikou!

Pracovní morálka

Pracovní morálka

JednoduchéSnadné Efektivní Věrný Loajáln튝astný

0
Poptávkový koš
  Váš nákupní košík je prázdný